| delia_8567 a întrebat:

Imi poti spune si mie un cadou pentru un baiat la majorat? e genul de baiat mai complicat putin fitos dar cu toate astea e un baiat de treaba[scuze categoria]Funda

1 răspuns:
| ByaNca26 a răspuns:

Ok. cred ca as avea niaste idei pentru cadou

in primul rand pentru un adolescent ceva potrivit ar fi sa ii iei ceva simbolic nu doar cv banal.

ziceai ca e putin fitos.ei bine iata-te dupa preferintele sale

daca e genul care adora filme ii poti lua cel mai tare film aparut.(depinde de gen)

daca e mort dupa muzica iti poti lua un mp4 sau mp3.(depinde de situatia ta financiara)

daca nu i se potriveste aceste chestii ii poti lua un cd player portabil boys.
in cazul in care nici asta nu se potriveste ii poti lua o bluza pe masura lui sau oricealtceva! sper ca te-am ajutat si ca ai facut o alegere buna

fundita?