| Crystallll a întrebat:

Cum se simte un băiat cand e excitat? Si daca e in preajma unei fete care i place?
Si cum se comporta?

3 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Practic, se îngraşă cu câteva grame.
şi depinde dacă e obişnuit sau nu.
Dacă nu e obişnuit, îi tremură genunchii sau tremură vocea, se pierde în conversaţie. Dar depinde, un tip mai experimentat se poate controla.

| Crystallll explică (pentru NAT0):

Ar putea fi si ca nu poate mentine o conversatie..adica nu vorbeste foarte mult chiar daca ar putea sa discute despre orice?
Adica nu stie ce sa zica pe scurt?

| Betty12345678 a răspuns:

Simte o mica placere, o dorinta pentru mai mult.Aceasta dorinta e mult mai mare atunci cand iubesti si esti iubit, si fetele pot simti aceiasi chestie poate la un nivel mai ridicat deoarece suntem mai sensibile.Eu sunt bisexuala si pot spune ca ma simt excitata cand cand o fata care arata bine sau goala dar in cazul baietilor nu simt nimic decat atunci cand au un chip mai feminin.