| agrskate a întrebat:

Pentru fete: cum respectati mai mult un baiat daca va spune ca e virgin sau daca va spune ca numai e virgin?big grin

14 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu conteaza daca e virgin sau nu!

In principiu cred ca toti am prefera de fapt ca persoana iubita sa fie virgina, dar la baieti e foarte rar asa ceva si gasesti numai la cei de 17-18 ani maxim!

| Rukhsandra a răspuns:

Pentru mine nu conteaza...
conteaza doar sa fie baiat bun, intelegator si sa nu ma faca sa sufar si sa ma iubeasca

| irina20 a răspuns:

Daca ar fi un baiat oarecare, nu cred ca ar conta. L-as respecta doar pentru ceea ce este nu pentru virginitatea lui... Dar daca baiatul ar fi iubitul meu, as prefera sa nu mai fie.Pt ca daca eu voi fi prima femeie din viata lui, la un moment dat v-a avea curiozitatea de a o face cu altcineva.

| stresu a răspuns:

Tot aia e, mi-e total irelevant statutul sexual al partenerului. Oricum cred ca as prefera sa nu fie; nu mi-as lua responsabilitatea sa il "invat" eu ca cel mai probabil ar avea ce sa ma injure ceva ani mai tarziu. Sunt total paralela la capitolul barbati. Daca nu mi se deseneaza... bad!

| Lorelai a răspuns:

Nu are importanta acest lucru atat timp cat il iubesc!

| Victoria a răspuns:

Eu prefer sa nu mai fie, ca sa aiba experientahee hee

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

La mine conteaza daca mai e virgin angry(. Ce dreaku el si`o trage cu altele si cu mine ce face?laughingSi daca mi-ar spune ca numai e virgin imi cautam altu.tongue

| ELD a răspuns:

happy Virginitatea lui demonstreaza ca nu e un nestiutor ca majoritatea baietilorhappy, inseamna ca e constient si ca nu alearga dupa fiecare fata ca sa o aiba in pathappy... Dar mai rar happy.

Răspuns utilizator avertizat
| elamit a răspuns:

La baieti nu conteaza virginitatea, nu se observa nimic.

| anku_4442 a răspuns:

Asta nu prea conteaza si in fond nici un baiat nu merita o fata virgina langa el pentru ca in cele mai multe cazuri nici "el" nu a fost!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine pentru. el e sa minta. Sa spuna cu nu mai este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sorindaniel odata ce a mentinut contact sexual omul nu mai e virgin