| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama ca ma vrea doar pentru sex?laughing funda

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii sta puta dreapta si e tras de puta ca ea se ghideaza dupa tine, oriunde te-ai duce vine si ea.

| ema_2625 a răspuns:

Insista sa te culci cu el, te santajeaza spunandu-ti ca este mai bine sa faceti ceva daca nu nu se stie cat dureaza, va intalniti numai la el acasa, incepi sa auzi de la prieteni ca se vaita ca nu o faci cu el.

| AndreeaDeiia a răspuns:

Pai, stati doar in casa., Nu este interesat de tine in perioada mentruatiei., Sexul - subiect de discutie preferat., are mereu prezervative la el., nu iti face cunostinta cu familia sau prietenii., vine la tine acasa doar seara... Te evida cand esti bolnava., nu iti vorbeste de viitor.,, te apreciaza doar fizic., uita datele importante. Cam astea ar fi. eu asa imi dau seama. Sper ca te-am ajutat big grin.

| Sultan a răspuns:

Nu o mai faci deloc cu el, zii ca ai o problema de sanatate acolo jos si daca in cateva zile moare, statea cu tine doar pentru sexbig grin