| 29200009 a întrebat:

Cum sa imi dau seama daca cineva ma vrea pentru ceea ce sunt sau pentru ceea ce am?

Răspuns Câştigător
| Dodgge a răspuns:

Daca de exemplu esti bolnav si sta langa tine, sau ai o problema si incearca sa te ajute cu un sfat bun sau pur si simplu sa te asculte, sau daca ii place sa te tina de mana cand va plimbati, etc atunci inseamna ca tine la tine (parerea mea).

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Spune-i ca nu mai ai ceea ce ai, si ai sa-ti dai seama daca te vrea pentru ceea ce esti!

| V1sL0w a răspuns:

Abuzul cersetor.
Adica, iti cere foarte des multe chestii.
Gen: Cumpara' si mie aia
Sa imi aduci si mie x
Daca face asta excesiv, inseamna ca te vrea pentru ceea ce ai.