| vlad201 a întrebat:

Cum imi dau seama ca un id cu numele selenei gomez este doar id-ul unei fete obsedate care se da drept ea?

Răspuns Câştigător
| miauuau a răspuns:

Iti poti da seama foarte simplu din faptul ca selena nu ar putea avea un id pe care sa il stie toata lumea.Cum ar putea vorbi ea cu mii de fani deodata? nu ar putea,si atunci ar trebui sa ii ignore, apoi ei s-ar supara ca nu sunt luati in seama, si ea nu vrea sa isi supere faniitongue
asa caa...NU POTI AVEA ID-l SELENEI cel bun...multi se dau drept ea si ii pacalesc pe cei naivi.
pace!tongue

2 răspunsuri:
| bluesky a răspuns:

In primul rand daca eu as fi asa mare vedeta in nici un caz nu mi-as pune numele meu. As pune asa ceva aiurea.
Si in al doi-lea rand crezi ca ea ar da accept la toate persoane? Fii serioasa...da accept doar celor pe care ii cunoaste...

| vlad201 explică:

Bluesky,sa stii ca nu sunt fata deci puteai sa scrii fii serios nu fii serioasa.