| SOriNa99 a întrebat:

Cum imi dau seama daca mai imi place un baiat sau doar m-am obisnuit cu el?happy fundita si un mersi anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Învățând să te cunoști pe tine.Atâta timp cât te cunoști, știi ceea ce simți.Eu,de exemplu,știu că a apărut obișnuința atunci când îmi dispare entuziasmul. Când nu mai sunt atât de fericită că vorbesc cu el, când nu mai apreciez momentele care au legătură cu el. Când îmi dispare entuziasmul, apare obișnuința.

2 răspunsuri:
| SOriNa99 explică:

Pai eu am stat cu el si acum nu stiu ce mai siomt cand vrea sa ma sarute pe o parte vreau pe alta nu...

| otiliutzika a răspuns:

Salll...Pai depinde cat de mult vrei sa stai cu el sau sa il faci sa te placa prin diverse gesturi.Sau mai poti sa iti dai seama daca ati juca un joc cu provocari si ar fi oo provocare gen sa va sarutati si atunci ti-ai da seama.Deci bafta la aflat!