| veroncik999 a întrebat:

Cum imi dau seama daca un iphone 4S este original sau replica?

Răspuns Câştigător
| CannbalCorpse a răspuns:

Pe spatele telefonul este o anumită părticică care dovedeşte dacă este adevărat sau contrafăcut! Sper că te.am ajutat! O seară bună!

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Tocmai am vazut ieri la tv despre asta. Avea originalul si replica, le desfacea in spate si erau o gramada de chestii. Bateria era plasata diferit, locul in care pui cartela la fel, culoarea, camera situata in alta parte. Deci poti lua unul si sa compari la un magazin cu produse originale gen Orange sau mai stiu eu ce.

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Un original tine incarcat doar o zi.
P.S. Eu am iPhone 4S si e original si imi tine doar o zi incarcatbig grin

| DODO2111111 a răspuns:

Te uiti daca are steluta de jos de 6 lini. star daca o are de mai putin de 6 lini e replica...dar depinde si cat ai dat pe el...