| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dezactivez calculatorul de pe "safe mode":atunci cand intru, imi apare numele de utilizator si sa pun parola.
Cum mi-l dezactivez?
P. S.:Am mai pus intrebarea, dar de cate ori s-o mai pun?
worried

4 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Simplu, nu-i asculta pe asti, ci pe mine fii fff. atenta:
1. incarci sistemul(instaleaza mai multe lucruri de o data si oprestel de la butonu 1/0)
2.cand il aprinzi iar iti va aparea safe mode,..., NORMALY WINDOS(dai pe normali windos din sageti)
3Ca sa nu mai ai parola faci in urmatorul fel:Ctrl+Alt+Delete (daca ai w7 iti va aparea acolo change the pasword) dai pe change the paswor si stergi cumpul umplut cu parola.
Bafta! da-mi mesaj daca ceva nu a mer cum am zis eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intri in control panel si te duci in chestiile legate de windows
am avut si eu aceeasi problema si asa a mers

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E simplu:inri pe net si dai:www.parole noi.ro.daca nu poti intra intri de la un amic.gasesti o paola si dupa aia pe PC-ul tau:l deschizi dai in stanga jos pe new parrol si scrii parola de fiecare data vei introduce acea parola cand deschizi PC-ul.cu placere!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pornestel lasa-l sa booteze si faci restart de 2 ori din buton dupa ce face restart cand booteaza o'sa-ti apara o lista gen bios' alb negru in care o'sa fie ceva de genu safe mode
safe mode with network
... u dai pe sistemu de operare ce ii avea (ex: windows 7 ) dai pa el si gata iti booteaza pe sistemu de operare.straight face