| loredanalorena a întrebat:

Cum imi fac album pe sunphoto? funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intri pe sunphoto.ro te loghezi si in stenga iti scrie buna... etc si dupa prieteni mesaje si cont mai jos ( p al 2 lea rand ) ai creare album nou dai clik acolo si acolo scrii numele albumului daca vrei scrii si descriere scrii cine poate sa il vada ( prietenii, nimeni... etc ) si dai creare album, sper sa te ajute

2 răspunsuri:
| EuTeAjutÎnPermanenta a răspuns:

Scrii pe google sunphoto apoi dai la inregistrare apoi scrii numele pe care il doresti o parola pe care sa nu o ale imeni si ce mai e pe acolo si apoi iti pogi poze dand click pe,, adaugara poze'' intr-un album numit de tine cum vrei

| dianacool a răspuns:

Trebuie mai intai sa iti faci cont apoi este simplu. funda?