| Helper004 a întrebat:

Cum imi face publicitate paginii mele de facebook? pls raspuns urgent! Funda:* happy.

3 răspunsuri:
| onutzaskumpik a răspuns:

Pai ori o distribui ori faci publicitate pe facebook. Dar te costa bani ca sa faci publicitate paginii tale. Altfel decat prin distribuire nu ai cum... Sau mai sunt unele Pagini pe Facebook care sunt foarte populare poti sa le spui lor sa iti faca publicitate daca le faci si tu sau ceva de genul! Succes!

| LicuriciPlici a răspuns:

Poti sa o distribui ca mass pe messenger sa o pui pe un siteee thinking

| xxcatalinaxx a răspuns:

Peii sus la link sunt niste cifre..copiezi cifrelele acelea. te duci pe wall si pui @[ :0] intre ele pui cifrele coiate si postezi. love struck
Deci trebuie sa arate cam asa : @[(cifrele introduse):0]
Sper ca ti-am fost de ajutor