| crazyinlove a întrebat:

Cum pot sa fac publicitate paginii mele de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Salahadin73 a răspuns:

Poti spune ca ai cancer si ca Facebook iti doneaza 1 cent pentru fiecare vizualizare de profil

| raluka13 a răspuns (pentru Salahadin73):

Doamnee fereste..cum sa spui ca ai cancer? Doamne ce oameni..cik sa spui k ai cancer si ca fb doneaza 1 cent pentru fiecare vizualizare...pfff straight face

| Salahadin73 a răspuns (pentru raluka13):

Nu ma cunosti, asa ca nu iti da cu parerea.

| raluka13 a răspuns (pentru Salahadin73):

Lol..stiu ca unii sunt inebuniti da nici chiar asa happy
nu e de glm cu asa ceva oh go on poti face concursuri, jocuri cu da o nota fanului. sau ghiceste vedeta spanzuratoarea, diferite concursuri pe premii[ jocurile sa fie scrie pe poze ca asa se vad mai repede] si dai premii oh go on eu de ex. dau premii cu colaje, diplome sau o poza cu castigatorul/castigatoarea alaturi de o vedeta p.s poza e editata in photoshop. poti face status cu poze...lolhappy si sunt multe alte jocuri si concursuri si poti da premii cum ar fi bratari sau cercei daca concursul este sustinut de o pagina care da premii cum am facut eu happy lol dar sa minti cu cancerul? straight face poate chiar ajungi sa ai dne ferestewinking

| Salahadin73 a răspuns (pentru raluka13):

1)Fata a pus o intrebare si eu i-am raspuns.
2)NU inseamna ca am facut asa ceva.
3)A fost un raspun ironic, tampit etc etc.
4)Nu-mi pasa catusi de putin de facebook.

8 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

NU INTRA PE PAGINA MEA DE FACEBOOK o sa te sperii. Toti o-r sa intrelaughing, de obicei cand zici cuiva sa nu faca ceva anume, o face din curiozitate.

| YoBuDy a răspuns:

Pai prin intermediul prietenilor sa dai share la pagina, la poze, la ce postezi pe ea, poti sa faci chiar tu publicitate in comentarii, poti ruga prietenii tai sa distribuie pagina ta si prietenilor lor, si tot asa.

Succes

| greenwave666 a răspuns:

Posteaza ceva beton!
winking

| Andreea_Onici_1998 a răspuns:

Dai linkuri la prieteni sau schimb schimbhee hee