| xkhldhoudody a întrebat:

Buna seara!
Cum o pot convinge pe mama sa nu vina la sedinta cu parintii? Sau cum o pot impedica? Va rog frumos sa fiti cat mai seriosi si rapizi, deoarece sedinta e fix luni dupa amiaza

13 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

@adandinadragan, i-ai dat idei proaste.
asa iti sfatuesti tu copiii?

| iulia0514 a răspuns:

Cel mai bine este sa fi sincera orice greșeală recunoscută e pe jumătate iertata!

| AmandinaDragan a răspuns:

Ce nu trebuie sa stie?
Ascunde-i hainele, pantofii.
Fa o inundatie.
Rupe-i un picior.

| xkhldhoudody explică (pentru AmandinaDragan):

Ok, dar cum?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru xkhldhoudody):

De ce nu vrei ca mama ta sa nu ajunga la sedinta? sunt lucruri de care mama ta nu vrei sa stie?
Nu ai cum, mai ales ca mama ta stie de sedinta!
chiar daca madam Amandina iti da o solutie si tu urmezi, in cele din urma mama ta va lua legatura cu diriginta! chiar si telefonic
Mai bine spune-i mamei tale despre ce urmeaza sa afle dela scoala. Poate nu va fi la fel de socata.

| darrio2007 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Amandina asta e sărită rău de pe fix.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

Asa este!
nu se gandeste pana la urma mama fetei tot poate lua legatura cu scoala.

| AmandinaDragan a răspuns:

@Fatamuntilor - Eu i-am dat idei.

| Continchiscontsters a răspuns:

)))) Am mâncat 3 și acum ma doare stomacul

| Continchiscontsters a răspuns:

)))))) Asa era la început unul din ei))))))

https://ibb.co/b7v2KQH

| Continchiscontsters a răspuns:

Și uite așa arată un sâmbure de mango https://ibb.co/M1VJDzg

| xkhldhoudody explică:

Cum sa prepar asa ceva cu ce am in casa? Nu am bani ca sa-mi iau de la farmacie. Te rog frumos sa ma ajuti si sa raspunzi pana la 5