| ๓itนpitน a întrebat:

Cum imi pastrez speranta cand totul pare pierdut si fara scapare?

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Gaseste ceva ce te face fericit si te ajuta sa poti lupta mai departe. gasesteti un MOTIV

| DudăIamPanda a răspuns:

♥Cand totul pare ca e pierdut si fara sens, gandeste-te la prieteni tai & familia, ei te iubesc mai mult decat orice. Si iti vor doar binele. :-). e un motiv bun ca sa treci peste orice, nu arata nimanui ca esti "slaba" arata cat de curajoasa esti, ca poti trece peste orice.

| george10 a răspuns:

Uite-te la niste copii no lifers care joaca metin2 toata ziua si cand vor fi mari vor bea numai din borcane, si o sa se casatoreasca unul dintre ei cu o indianca cu vocea mai groasa de cat el calarand un elefant

| Anonim_5777 a răspuns:

Vezi partea buna a lucrurilor!