| Gatu_Ionut_Gabriel_1987 a întrebat:

Cum imi pot afla parola de mail la o adresa, va rog? Imi trebuie urgent.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca adresa de email este a ta, selectezi sub parola "am uitat parola" si ti se trimite un cod pe numaurld e telefon sau pe alta adresa de email care ai pus-o cand ai creat aceasta adresa de email.
Daca adresa de email nu este a ta, nu ai cum sa-i aflii parola si nu-i legal sa incerci o spargi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai optiune de Forgot Password

| Mayhem666 a răspuns:

Daca vrei sa iti aflii propria parola, dai la : "am uitat parola", si dai pe optiunea sa iti trimita un cod pe numarul de telefon, iar apoi codul pe care il primesti, il scrii acolo, si dai continua, iar apoi o schimbi si gata. Sper ca te-am ajutat!