| Iuliana1811 a întrebat:

Cum pot afla adresa de mail si parola unui cont de Facebook? Dau funda urgent

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti!
Practic nu ai nici o informatie care sa dovedeasca ca tu esti posesoara acelui cont, ca atare nici nu ai cum sa ceri FB-ului sa-ti dea asa ceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Il intrebi pe posesor... daca era asa usor de aflat aceste informatii atunci nu mai exista Facebook ul cu asemenea brese de securitate

| Lioana a răspuns:

Daca e contul tau poti cere aceste date direct de la Facebook trimitand o copie dupa actul de identitate.
Daca nu e contul tau ceea ce vrei tu sa faci e ilegal.

| Victoria18 a răspuns:

Nu ai cum... Iar tutorialele care iti arata asta pe Youtube sunt false

| Edisor27 a răspuns:

Nu ai cum, deaorece daca nu esti detinatoarea aclui cont nu ai cum sa afli. Deci nu te crede o hackerita. Daca e al tau poti sa il afli, cautand pe Youtube Cum sa iti recuperezi un cont de Facebook.
Dar daca vrei sa il spargi, videoclipurile de pe Youtube nu o sa mearga, crede-ma am incercat si eu si nu au mers.