| ιмnoвeαυтιqυeen a întrebat:

Cum imi pot albi dintii acasa de una singura?

4 răspunsuri:
| Merilynne a răspuns:

Se spune ca un leac pentru albirea dintilor este bicarbonatul, iar altii spun ca este sa te dai cu zeama de lamaie.
Dar eu cred ca pasta de dinti Blendament White, ceea fabricata in Germania este ceea mai buna. Dar sa fie Blendament White Lux si in 2 spatamanie te rezolva. Este cam vreo 15 lei si o gasesc prin Carefour sau Auchan.

| Dennys1521 a răspuns:

Spala-te putin si des pe dintiwinking

| Helper004 a răspuns:

Eu am incercat si cu sare, chiar daca e dezgustatorbig grin, dar meritawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blend-a-med 3D White Luxe. Trust me!
.sau cu bicarbonat, dar e dezgustator si distruge smaltul.