| IliuTZA_5884 a întrebat:

Cum imi pot creea un forum pentru Counter-Strike? Dar nu gen forumgratuit.ro! Un forum calumea! fundita

Răspuns Câştigător
| mikilooooooooo a răspuns:

Salut, iti potii crea unul ( cu banii ) foarte usor, cauti o firma de webhosting BUNA si ( poate ieftina ) apoi ai controlpanel la acel site dupa ce cumperii si un domeniu.ro.com. info. cevreitu si instalezi de pe google.ro PHPBB3 sau ce mod de forum vrei iar apoi te prinzi singur. Sau de ex. poti cauta pe google free webhosting si e acelasi lucru.