| SpEed07 a întrebat:

mi-am facut cont pe ForumGratuit.ro,mi-am facut forum si am observat ca altii nu pot raspunde sau creea topicuri. Ce sa fac? Va rog mult, caci forumul e chiar bunicel si e pacat?

2 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Inseamna ca e ceva cu permisiunle fi antena laughing : te duci la panou de dministrare, apoi la general, vezi la prima coloana din dreapta, dai la categorii si forumuri, apoi vezi sus la coloana ca scrie controlul permisiunilor apesi acolo apoi apesi pe forumu rspectiv, sa zicem sectiune cu regulamentul si vezi cine are voie si cine nu de acolo cred ca iti vei da si tu seama, apropo vezi sa te asiguri ca membri aceea de care spui tu sa fie conetai pe forum inainte sa posteze ca aasa mai pateam eu, intram pe forumurile care am cont si il injurm pe ala ca mi-a interzis aceasarea la acel topic laughing. sper sa iti fie de ajutor si mult succeswinking

| PisicutaNebunatica a răspuns:

Intra in panou de administrare la general, categori si forumuri si selecteaza un forum(dupa aia le ppoti face pe toate asa) ce l-ai creat si dai modifica si permisiuni si pune acolo unde scrie scriere subiecte sau mesaje pune membri sper ca te-am ajutat daca ai probleme la forum si nu te descurci pm happy ceau :*happy