| Razvanutzu_9109 a întrebat:

Cum imi pot da seama daca prietena mea minte?

Răspuns Câştigător
| emilia1980 a răspuns:

In general:nu se uita in ochi tai, transpira si se sterge mereu pe frunte, nas si isi trece mana pri par; tine telefonul cu cod si il are mereu la mana:simti ca nu e prezent; nu te asculta:nu vorbeste de el de cea ce face. o parte e asta restul il simti tu.bafta si sper sa nu fie asa.

7 răspunsuri:
| cosmina05 a răspuns:

Punand-o la niste incercari

| WickedBoy a răspuns:

Incearca intrebari capcanalaughingFetele le folosesc mereu si de cele mai multe ori reusesctongueplus raspunsurile celorlalti dar eu cred ca e cam greu sa o urmaresti sa vezi daca are telefonul in permanenta etc...big grin

| WickedBoy a răspuns:

De exemplu si eu imi tin mereu telefonul dupa mine

| WickedBoy a răspuns:

Fetele nu se balbaielaughingAdica majoritatea nustraight facedar prietena mea ma mintea pe fata fara sa transpire sau altcevalaughing

| Scuturici a răspuns:

Eu o cunos pe prietena mea care minte nonstop dupa fata si spune lucruri exagerate si nu e sigura de ce spune.; D

| BυαHн ▀▄▀▄▀ a răspuns:

Daca vorbesti de un subiect si ea minte la subiectul ala ori se balbaie ori transpira ori se simte vinovata Astept Fundita``

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti da prea multe detalii, se justifica prea mult trebuie sa te gandesti ca e ceva suspect.
Balbait, transpirat.doar prostiioh go on.