| SecretLover10 a întrebat:

Tocmai m-am despartit de prietena mea si as vrea sa o uit caci imi dau seama ca nu se mai poate intampla nimic intre noi. Ce sa fac sa nu imi mai stea in minte avand in vedere ca inca imi mai place de ea?

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Deci asculta la mine sfat smecher: iti pui un elastic la mana si cand iti trece prin minte tipa, pac! tragi de elastic pana ti se inroseste pielea, asta doar daca nu esti sado-maso si incepe sa-ti placahee hee

| baru a răspuns:

Sall. Gandeste-te logic. Nu va fi nici prima, si nici ultima. Ai toata viata inainte. Asa se spune: Dupa tramvaie si dupa femei sa nu fugi niciodata. Tot timpul vor veni altele. Stai linistit, fa sport, si cauta sa-ti gasesti o alta, mai frumoasa si mai buna. Tot timpul este loc de mai bine. Pa!

| MoonLight a răspuns:

4bb4 are foarte mare dreptate

| BGratziela a răspuns:

Pur si simplu incerci sa vorbesti cat mai mult cu un prieten, iar daca o vezi te faci ca nu o vezi sau ca nu iti pasa, ea isi va da seama ca tie nu iti mai pasa si din ce in ce mai mult ea te va placea, si isi va da seama ce a avut. asta ti-o spun din experinta :* Si chiar merge. Dai funda?

| 4b a răspuns:

N-ai s-o uiti prea curand, asta e clar; incearca sa-ti ocupi timpul cu alte chestii, si nu lasa ca mintea sa ti se opreasca la ea; ce a fost, a trecut, eu stiu ca este greu, insa nu si imposibilsad hai ca potiwinking a da, si inca ceva, sa nu cumva sa te implici in vreo relatie acum, ca e vai de tine...ai nevoie de timp ca sa-ti revi, nu de o pustoaica langa tinehappy

| antoniacatalina a răspuns:

Incearca sa te uiti la alte fete...si nu ii da prea multa atentie daca ei nu ii mai place de tine pentru ca s-ar putea sa-si bata joc de tine.succes