| deliutza_7233 a întrebat:

Cum imi pot da seama daca unui baiat ii place de mine? Adica in pauze se uita insistent la mine imi zambeste plz help?

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

Varianta 1: Trebuie sa ai talentul tupeismului, te duci il saruti fara sa-l lasi sa zica ceva.

Varianta 2: Il iei de mana si daca nu o ia un timp (5-10 sec) si incepe sa rada inseamna ca te place, Dar daca se uita ingrozit ii spui ca vroiai sa-i arati ceva dar nu mai conteaza.

Varianta 3: Intreaba-i prietenii daca intreaba de tine, vorbeste de tune, daca te lauda, etc

NICI UNA DIN VARIANTA NU E GARANTATA 100%, DAR CEA MAI BUNA E VARIANTA 1.Si ce daca afla daca tu-l placi? E vreo problema? e ceva firesc.

4 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Ii place de tine.
Va veti casatori si veti avea doi copii pe nume Selena si Stevie,

| AnonimA a răspuns:

Buna pai vb cu tine frumos iti face complimente face orice ca sa poata vb cu tine:*

bafta

| AlinaFilip99 a răspuns:

Spune-i simplu pe mess si el iti va da raspunsul! Eu am facut la fel si merge!

| Elenutza_8844 a răspuns:

Pai probabil ca ii place d tine ca altfel nu s-ar uita atata la tine, eventual fai cumva si intreaba-l dar mai pe ocolite