| anamaria14 a întrebat:

Cum imi pot face cont pe stardoll? va rog sa ma ajutati

5 răspunsuri:
| Andreea_8014 a răspuns:

Buna happy
Pai cand intri pe site in dreapta iti apare o casuta in care zice sa-ti scrii Nickname-ul si parola.Mai jos de asta scrie asa: "Not a member? Sign up here! Apasa acolo si apoi creaza-ti papusa. Dupa asta apasa pe "Save". Alege-ti un nickname o parola, scrie data ta de nastere, alege daca esti o fata sau un baiat si bifeaza casuta aia un scrie "I agree to the Membership Terms"
Dupa asta apasa tot pe "Save" si apoi scrie acolo numele tau si asdresa de email.Si bifeaza a doua casuta.
Si gata happy
Sper ca te-am ajutat, daca ai nelamuriri da-mi un mesaj pe privat
happy
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe stardoll si iti scrii ce te intreba dupa aceeia iti faci propiata papusa cum vrei tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa-ti pui acolo jos un nume la fata ta si o parola

| IndieBird a răspuns:

Http://stardollsioceascadeceai.blogspot.ro/
Cel mai nou blog romanesc pentru membrele Stardoll, arunca o privire :D

| irina0809 a răspuns:

E simplu cauta acolo si ai sa vezi