| an10z a întrebat:

Cum imi pot face și eu cont la SuperBet dacă nu am 18 ani?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa, fiindca minorii nu au legal dreptul sa detina conturi la jocurile de noroc.

Este aici un minor care a facut o ilegalitate, facandu-si cont fake in care a declarat ca are peste 18 ani, cadn el avea doar 15.
cand a castigat destul de multi bani a vrut sa-i ceara, dar Superbet i-a cerit copie dupa buletin, ca sa dovedeasca ca-i el si asa s-a ajuns la ilegalitatea contului si fals in acte oficaiale, care conduc la implicarea politiei, dosar penal, amenda sau chiar puscarie.

Cred ca plange si azi, fiindca nu a avut cum sa dovedeasca ca este acela contul lui, fara sa nu se trezeasca acuzat de ilegalitatea contului si dosar penal, amenda samd.

Asta este frumusetea acestor jocuri online, ca cei mici care se cred smecheri si-i fac conturi fake, ajung sa planga, fiindca este imposibil sa scoata banii, odata ce este ilegal si ei nu pot dovedii ca au peste 18 ani.

| 1997onur a răspuns:

Ia-ți dulciuri bro sincer din toată inima îți spun.