| Gaby_5114 a întrebat:

Cum imi pot incepe o cariera in industria muzicala? Dau funda pentru cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Fa cat mai multe videoclipuri cu tine cantand si pune-le pe youtube au pe site-uri ca acstea, si roaga-te sa te remarce un producator.Asa a facut si Justin Bieber.laughing

| hermione a răspuns:

Pai, e dificil. iti trebuie bani si talent. mai intai trebuie sa mergi la un compozitor sa iti faca o melodie iar apoi trebuie sa iti faci un videoclip care costa in jur de 10. 000 euro. succes!

| Mik3_3321 a răspuns:

Cel mai bun raspuns pe care til pot da este acesta : Du-te la ROMANIA ARE TALENT si daca esti talentata sigur te va vedea cineva, baftawinking