| Willl a întrebat:

Cum imi pot ingrosa vocea rapid?. doar pentru 20-30 de minute nimic mai mult.

Răspuns Câştigător
| Numero1 a răspuns:

Pai sunt cateva metode, ai putea sa racesti, la raceala vocea se ingroasa, sau striga pana nu mai poti dar te va durea in gat si va fi ragusita nu groasa, ai putea sa vorbesti pe un ton mai jos sau cea mai putin indicata ai putea sa incepi sa fumezi, eu nu te sfatuiesc plus ca tu vrei asta acum, iar fumatul iti va ingrosa vocea cu timpul.