| andreeandreea18 a întrebat:

Hei TPU.cum imi pot ingrosa vocea? funda:*

3 răspunsuri:
| ChocaholicBi a răspuns:

Nu stiu daca este posibil. Dar oricum trebuie sa fii fericita cu ce ai, toti sunte diferitisi avem defecte si calitati. Este bine ca vrei sa iti corectezi un defrect. Dar nu uita ca unele defecte te fac mai speciala dect altii.

| Rosimina a răspuns:

Fumatul te distruge... daca spui ca vrei sa iti albesti dinti [ am vazut in alte intrebari ] Poti sa o ingosezi... sparge 1 ou 2 si Bea..manancale..asaa crude. nu stiu cum ai vocea dar nu ii sta bine la o femeie cu vocea groasa straight face. Daca faci asa cum am spus aprox 1 luna vo sa vezi rezultatul. dar stai fato cuminte laughing si nu iti ingrosa nimic :*cand o sa mai cresti o sa te dezvolvi si o data cu asta si vocea :*

| inutsa55 a răspuns:

Pai depinde. De exemplu o poti ingrosa prin fumat. laughing.