| becuu a întrebat:

Cum imi pot pune o imagine pe desktop(am Windows 7)dau funditahappy.

3 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Deci dai clikc dreapta pe imaginea pe care vrei sa o pui si apare set as desktop background si iti vaa aparea pe desktopwinkingfundabig grin?

| Rebe97 a răspuns:

aa pai eu am vista da ii cam la fel ca si eu am avut 7 infine dai click pe imagine si apoi click stanga si dupa dai click pe Set as desktop background (asta depinde si in ce limba ai windows de ex eu il am in italiana happy

| becuu explică:

Nu merge.