| Arezki a întrebat:

Ce pot face daca nu mai pot pune absolut nici o imagine pe desktop?

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Păi dă detalii. Ce mesaj de eroare îţi apare? Ce îţi apare pe background?

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai recomandabil ar fi sa schimbi windows-ul. Probabil ai luat vreun virus.

| gelu1970 a răspuns:

Probabil ai un windows nelegal, te-au prins prin actualizarile ce detecteaza activatorii, si de aceea nu mai poti pune imagine pe desk. adica o pui, si dupa restart iti apare negru.
in caz ca am inteles gresit fii mai explicit.

| Arezki explică:

Deci eu am un windows licentiat. Dar nu pot pune nici o alta imagine decat aceea de la windows ( o imagine albastra cu niste chestii pe acolo ) dar de exemplu daca vreau sa pun o imagine cu mine cand dau clik dreatata pe ea nu imi apare chestia aceea unde spune sa o setez ca imagine de profil