| theROOcKsTArr a întrebat:

Am iincercat sa pun o imagine miscatoare pe desktop, am intrat in ea am dat click dreapta si am dat set as desktop, dar nu am mers s-a pus ca o imagine obisnuita si precizez ca am windows 7. Cum o pot pune pe desktop sa se miste?

5 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Mai bine intereseaza-te de DreamScene.

| Sin a răspuns:

Pai nu prea poti, asta e ideea.

Cand pui o imagine gif ca wallpaper, imaginea ingheata.(sau o vezi cum se misca foarte greu, ceea ce iti va face si PC-ul sa mearga greu, cum ti-am mai spus deja)

| Alexandra. a răspuns:

Tin si eu sa mentionez ca daca iti pui o imagine de tip. gif pe desktop iti va merge foarte greu totul in calculator.Stiu din propria experienta.winking

| GreenBubbleLove a răspuns:

Pai...nu prea mergethinking

| PoweredLights a răspuns:

Descarca Irfan View de aici:
http://download.cnet.com/IrfanView/?part=dl-IrfanView&subj=dl&tag=button
Te asigur ca o sa mearga :D
fundita?