| florina_3096 a întrebat:

Cum imi pun o poza la editarea profilului

6 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Dai browse(jos in dreapta)selectezi o poza din calculator pe care o vrei tu si dai Salvarea Profilului.

| want2bMajestic a răspuns:

Editezi poza... de exemplu ai o poza cu titlul mar... o deschizi cu programul p care il util u si dai save as si o salvezi ca si mar.jpeg

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Dupa ce accesezi optiunea "Editate profil", in partea de jos a paginii o sa vezi "Selecteaza imagine profil". Selectezi imaginea si apoi salvezi. Succes!

| DrageanElena a răspuns:

Salut...eu am incercat de vreo 10 ori cum spune-ti voi dar tot nu-mi apare poza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In stanga este Editare profil, intrii acolo si exact in dreapta jos ai "Selecteaza imagine profil" click pe choose, selectezi o poza din pc si apoi salvezi profilul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la editare profil si apesi pe casuta in care scrie Browse, cauti in calculator o poza si apoi salveaza profilul. Cu cat poza e mai mare cu atat dureaza mai mult pana se incarca, daca vrei avatare animate sa-mi spui pentru. a-ti spune cum sa le micsorezi. Bafta.