| IoanaKincaid a întrebat:

Hei, Facebook'ul a suferit cateva modificari si as avea si eu nevoie de putin ajutor. Am dat la,, Editarea profilului",,, Filozofie" si vreau sa sterg pe cineva de la,, Persoane care te inspira". Inainte dadeam doar un click si imi aparea poza in dreapta, iar dedesubt aveam,, Remove".
Acum cum pot sterge?

1 răspuns:
| DraGfirE a răspuns:

Buna scuze ca iti zic dar asta e o metoda ...incearc o pe asta sus dreapta Account->edit friends si dai pe all friends(recently interacted) si dai pe x care e langa numele si poza persoanei o sa vezi tu, sper ca am fost de folos eu asa sterg prietenii.