| mmsdjs a întrebat:

Cum imi schimb numele utilizator de pe twitter! funda

4 răspunsuri:
| August99 a răspuns:

Dai pe rotita aia de langa Search si click pe prima ''Edit profile''

| prizeFTW a răspuns:

La edit profile de pe cheita aceea şi schimbe numele.

| mmsdjs explică (pentru prizeFTW):

Eu nu ma refer la nume ca stiu cum sa-l schimb eu ma refer de exemplu cum are shakira : "@shakira" asta vreau sa mi l schimb sper ca ai inteles.

| BolohanRares a răspuns:

Click pe contul tau( ma refer la iconita de sus langa tweet) si la optiuni apasa pe optiunea Setari si confindentialitate si acolo o sa apara Setarile si prima setare este sa iti schimbi numele de utlizator (cel cu @)! Funda?