| anonim_4396 a întrebat:

Pe mine demulte ori ma intereseaza :
de ce oameni cind le atragi atentia nu te observa si le eset oare cum de tine
dar daca iti e paralel de toti, automat toti incearca sa vb cu tine, si sa iti atraga atentia

sau fetele, ele in general nu stiu ce vor...

11 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

In primul rand, limba oficiala pe TPU este limba romana, a carei gramatica tu ai asasinat-o.

1. Daca le atragi atentia se uita la tine, nu au cum sa nu te observe, deja te-au observat.

2.Incearca si perpendicular sau oblic, vezi daca merge treaba.

3.Eheei... aici deja ne aflam pe teren minat si complet necunoscut barbatului, stii afirmatia: "misterioase sunt caile Domnului", ei bine, pe langa mintea femeii, caile Domnului sunt doar niste linii drepte.

| caramela a răspuns (pentru Supps):

In primul rand, limba oficiala pe TPU este limba romana, a carei gramatica tu ai asasinat-o.laughingrolling on the floor
ai gandit-o, nu glumalaughingrolling on the floor

| Supps a răspuns (pentru caramela):

Ai idee ce este ala un domeniu?
Ai auzit ca un domeniu are o anume extensie reprezentand tara si limba folosite pe acel website?
Si in final, ai observat faptul ca URL-ul TPU se termina cu.RO
RO = Romania. Daca nu intelegi ce vorbesc du-te si te joaca cu papusile.

| caramela a răspuns (pentru Supps):

Alooooooooo, nu fi acid, eu am zis ca ai gandit si ai gandit-o binehee hee, cat despre papusi.a trecut vremea.smug

| Supps a răspuns (pentru caramela):

Am simtit o tenta ironica inspre "mini" cand am vazut smiley-urile, asa ca am adus cateva argumente sa-mi sustin afirmatia. big grin

| caramela a răspuns (pentru Supps):

Dai un suc sa te ierttongue

| Supps a răspuns (pentru caramela):

Http://goo.gl/Nzttw

We cool? :)

| Волк a răspuns (pentru Supps):

În prumul rînd eu mă grăbeam cînd am scris şi nu am atras atenţia,
dar dacă consideri că eşti mai inteligent(ă) ca mine, atunci este o posibilitate să te înşeli. Dar ce se referă la răspunsul tău, aici puţin nu mai înţeles ce voiam să scriu...îmi pare rău.

| Supps a răspuns (pentru Волк):

Diacriticele nu au facut si nici nu o sa faca pe nimeni mai inteligent decat este. Nu am afirmat faptul ca as fi mai inteligent ca tine, doar ca, prima impresie este cea mai importanta, asa ca degeaba te chinui ore intregi pentru a scrie 4 randuri inlocuind diacriticele pe rand, da-ti frau liber mainilor sa produca "capodopere" precum cea de sus (#top ).

| Волк a răspuns (pentru Supps):

Eu nu vreau sa iti induc ceva, pur si simplu iti spun sa iti tii parerile pentru tine big grin

| Supps a răspuns (pentru Волк):

Ok, pa.