| 07495 a întrebat:

Vreau si eu niste replici cand te certi cu cineva ca sa-i inchizi gura ..acel cineva e vecinamio care are vreo 30-40 de ani si a comentat la bunica mea care m-a crescut de la 2 luni happy eu o iubesc mult pe ea

Răspuns Câştigător
| ANONIMUS251 a răspuns:

Buna de cate ori zice ceva inceraca sa ii intorci vorbele doar astfel vei reusi sa il superi cu adevarat sau uite aici ceva care te poate ajuta, sper happy

Du-te si scoate apa din ocean.
Proasta la creierii capului.
Faceti-as schiuri din crucea ma-ti.
Lasa-ma sa te las.

Da-ti fac cosciug din curcea Lenei
Luati-as morti la un vals!
Hai Batman!(adica ia-ti zborul din fata mea! sau taci!)
Nu vezi ce fata ai, pana si bubele tale au cosuri pe fata!
Taci ma/fa balama de dulap!
Cand te-am vazut venind mi-am dat seama ca : SI MORTI AU DREPTUL SA TRAIASCA!

Macar eu stiu ce e aia perie de par.
am o gramada de vorbe ia fi atenta
Imi vine sa iti sparg dintii X-(, dar de ce sa te fac eu sa arati mai bine?
Parintii tai te-au rugat vreodata sa fugi de acasa?
Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid
Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?
Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca
Cum doi oameni asa de frumosi ca voi...au un copil asa de urat?
Cum de esti aici? Credeam ca la Zoo inchide noaptea
Esti dovada vie ca o persoana poate trai fara creier
De cate ori trebuie sa trag apa, ca sa dispari?
Data viitoare cand ai ceva de spus, sa taci din gura!
Salut! Eu sunt un om, da tu ce naiba ce esti?
Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi fie prieten... dupa ce te-am intalnit pe tine m-am razgandit
Multumesc ca ai fost o parte din viata mea... nu stiam ce e o viata de caine pana sa te intalnesc pe tine
Cand eram impreuna ai spus ca ti-ai da viata pentru mine, acum ca ne-am despartit cred ca e cazul sa te tii de promisiune
Ma tot gandesc la anii in care am fost prieteni... si ma intreb ce dracu' a fost in capul meu?
Cum trec zilele si ma gandesc ce norocos sunt...pentru ca nu esti aici ca sa mi le ruinezi
Nu stiu sigur ce esti, dar sunt sigur ca toata lumea va fi de acord cu mine ca esti urat
Continua sa vorbesti, poate ai sa spui si tu vreodata ceva interesant
Suntem prieteni de mult timp... ce ai zice sa renuntam?
Nu spune prostii mereu, ci doar cand deschide gura.

Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni.

Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi.

Un om cu Iq-ul tau ar trebuie sa aiba si o voce mica.

Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca.

Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?

Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid.

Cand vorbesti cu mine sa taci din gura!

Daca te fac prost...

daca ti-am fost de ajutor poti sa imi dai fundita

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi mă alea trebuie să le gândești singur, asta dacă ai cu ce.