| AlexDSC a întrebat:

Cum intru pe deep web? dau funda :3

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Cu ajutorul browser-ului Tor dar oricum nu vei putea vedea cine știe ce căci lucrurile alea importante se găsesc mai greu și dacă un copil ca tine ajunge unde nu trebuie prin minune ți se va afla imediat ip-ul și toate datele din PC și tot ce vrea hacker-ul să afle.

5 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Deep web e plin de persoane gen hackeri sau poliție dacă ești prins ai pus-o ori tu ori cineva din familia ta

| MihaiGe a răspuns:

In primul rand iti trebuie un VPN care sa iti permita sa te conectezi acolo o data ce ai facut rost de acest VPN trebuie sa iti configurezi IP-ul pe o tara precum Philipine sau ceva din Asia Indepartata, dupa asta poti accesa site-ul fara sa ai niciun risc.

| PeFuga a răspuns:

Stai cuminte, nu te baga in asa ceva. O sa iti par rau, însă inainte de asta toate datele tale personale si tot ce detii pe calculator va ajunge in posesia cui nu trebuie...

| ABCD122 a răspuns:

Eu zic sa nu încerci, toată lumea de aici știe cât de periculos e, plus ca e foarte greu sa intrii

| RastaGeorgiana a răspuns:

Bai copile, nu stii in ce **** te bagi, mai bine intra pe un site de jocuri.Deep web nu e pentru tine.