| Andrutza34 a întrebat:

Cum iti dai seama daca fostul prieten vrea se impace cu tine, s-au daca te mai place?

Care sunt semnele?

Răspuns Câştigător
| IHasCupquate a răspuns:

Poi...Daca iti dai seamna daca te place are mai multe lucrui care le face in privirile tale.De ex:
1.Te priveste adanc in ochii.
2.iti spune ''Te iubesc ''mereu
3.Cand trebuie sa va despartiti sau plecati te saruta dulce sau iti spune ce va dragut.
4.Te ajuta cand ai nev.
5.Te imbratiseaza.
Sau daca nu face asta fai o mica farsa suna-l la 00.00 noaptea si spune-i sa vinaa urgent la tine pentru ca ai nev de ajotur daca vine inseamna ca tine la tine daca nu e mai complicat dar sunol cand poate si el de ex intru-o sambata. Sau vineri.
Plzz fundita?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat