| cristeaalexandra a întrebat:

Cum sa imi dau seama daca fostul meu prieten vrea sa se impace cu mine?
Oare care sunt semnele? gesturile?

Răspuns Câştigător
| ScandaL a răspuns:

Bună scumpa.Îți vorbește mai mult decât celorlalte fete, se bagă în seamă cu tine, te atinge intenționat dar spune că nu a fost cu intenție, te sună des, iți trimite mesaje.
Baftă și ai grijă de tine. Sper să vă împăcați dacă asta îți dorești.;*

5 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Iti dai sema ca fostul prieten vrea sa se impace cu tine prin urmatoarele semne si gesturi :
1. te suna mereu si te intreaba daca esti bine
2. se intereseaza unde mergi si vine si el
3. iti da mereu like la poze pe facebook
4. vorbeste mereu cu tine, iti scrie mereu
5. iti spune mereu noapte buna printr-un mesaj.
astea sunt si semnele ca te iubeste si vrea sa fie cu tine.

| toxik a răspuns:

-Te suna fara un motiv anume
-Te baga in seama pe mess
cand esti decat tu cu el:
-te ia in brate
-se joaca cu tine
-incearca sa te pupe
-te intreaba daca ti-ai facut prieten si daca l-ai uitat pe el.

| sebysebyca a răspuns:

Are ochii rosii si tremura, maraie si face spume la gura!

| forsaken99 a răspuns:

Pai da de ce v-ati despartit tu de el sau el de tine.Eu mai degraba cred ca tu de el baieti nu prea refuza si nici nu spun nu daca plac pe cineva. Dupa mine eu cred ca sar impaca cu tine.Noroc!

| ellenuk a răspuns:

Pai devine mai atent cu tine, incepe sa comunice mai mult cu tine, daca vrei sa fiti iar impreuna incearca sa te apropii mai mult de el si vezi daca e reciproc! atunci vei stii sigur! daca nu merge, incearca sa te dai pe langa alt baiat in prezenta lui si vezi daca e gelos