| TeodoraCucerzan a întrebat:

Ar exista posibilitatea ca un baiat sa te placa daca nu te baga in seama la scola adica doar asa ca si colegi! Dar totusi vorbim pe mess si de fiecare data cand intru, el e primul cu care vorbesc(El incepe conversatia)! Deci e posibil?!big grin

Răspuns Câştigător
| elenis85 a răspuns:

E f posibil dar na.are si el orgoliu ala masculin care il impiedica sa se arate cand e impreuna cu prietenii lui, sau mai exista varianta sa fie exagerat de timid in ceea ce priveste fetele. oricare ar fi cert e ca te place, de nu nici nu l interesa daca esti sau nu online pe mess.

1 răspuns:
| Holocaust a răspuns:

Been there.Done that.
Aş spune că da. Dacă-l placi,e bine. Poate ieşi ceva frumos, însă dacă nu-l placi, nu-i mai oferi speranţe false...