| YoyoXender a întrebat:

Cum iti dai seama de o fata ca nu e cu altul, chiar daca la status la Facebook iti arată singura gen relatie?

10 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Iti dai seama dupa comportamentul ei, daca vezi ceva suspec, sau poti sa te trezesti James Bond si sa ii cauti prin telefon.Nu te poti lua dupa status-ul la Facebook, ca nu Facebook iti arata ce fel de persoana este acea fata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce ma? E singura si vinde un Golf?

| Alverto a răspuns:

Ok
Cea mai irelevanta întrebare pe care am vazut-o

| RxTx a răspuns:

Te duci la ea nu mai visezi pe internet si stai cu ea zile intregi mergi la parintii ei
O iei de sotie

| Catrice a răspuns:

Nah fara bemveu nu faci nimichee hee

| YoyoXender explică:

Era vb ca am dat un mesaj cu Buna si nu a răspuns sad na si ma simt prost ca i-am dat mesaj (poate nu ii place de mine)

| mgtow a răspuns (pentru YoyoXender):

Nu ti-a zis nimic pentru ca e materialista. Nu e om civilizat

| mgtow a răspuns (pentru Catrice):

Bmw nu ca multi au jafuri de 18 ani. Un honda civic type R din 2020 sau subaru brz 2020 alea da

| Catrice a răspuns (pentru mgtow):

Eh unele nu se uita decât sa scrie bemeve pe mașină laughing

| mgtow a răspuns (pentru Catrice):

Da stiu sarace fara minte alea