| Bang1bang1 a întrebat:

Va cer și eu părerea. Am o relație de 5 luni și iubita mea nu vrea sa pună poze cu noi pe Facebook și la status ii tot singura. Când am vrut sa pun pe Facebook ca sunt într-o relație ea o zis sa nu punem ca nu ii important sa vadă lumea. Ce ma deranjează pe mine este ca fostul are poze cu ea pe Facebook. Cand ieșim impreuna ea are telefonul pe silentios. Ce ma sfătuiți sa fac?

8 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Dacă nu sunteți la vîrsta și maturitatea de a vă căsători. vă perdeți vremea. Dacă sunteți, căsătoriți/vă și va pune cu siguranță poze de la nunta ei.

| RAY a răspuns:

Adevarul e ca iubita ta e o tarfa

| Sofer a răspuns:

Niciodată nu am pus poze cu iubita sau făcut relația publica. Și cred ca ii mai bine asa.

| ancaval a răspuns:

Nici eu nu aș pune poze cu partenerul pe rețelele de socializare, sau cu copiii nou născuți. Doamne ferește!
Viața personală nu ar trebui expusă.

Dacă nu ai încredere în ea mai bine o lași și îți iei alta. Nu forța lucrurile, nu trage de tine și de ea, că nu o să țină, oricum.

| Catalin77945 a răspuns:

Tu sa te simti bine in relatie, lasa statusul pe Facebook si relatia sa fie publica

| MPersephone a răspuns:

Eu sunt intr-o relatie de 2 ani si nu mi-am pus status pe Facebook, desi el are cateva poze cu mine, puse recent unde mi-a dat tag si nu ma deranjeaza, dar nu m-ar fi deranjat nici daca nu ar fi postat. Eu sunt genul de persoana care chiar nu doreste ca toata lumea sa vada ce se intampla in viata mea.
In fosta mea relatie, care a durat un an, eu nici macar in telefon nu aveam poze cu el, dar inca pe site-uri de socializare.
Iti propun sa vorbesti cu ea, toti suntem diferiti, daca e atat de important pentru tine, ar fi bine sa ii spui.

| AlexValentinn a răspuns:

Si de ce e problema asta? Tu stai in relatie cu ea ca te simti bine sau doar ca sa te afisezi la lume? Daca stai doar ca sa te afișeze la lume atunci schimbo si ia-ti una care non stop stă pe telefon si isi face 300 de poze si 1000 de story crezanduse importanta.

| Alexandra1432 a răspuns:

Nu fa nimic dacă crezi despartete de ea