| iloveblackdiamond a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor,am avut trecut pe facebook la status intr-o relatie,si dupa persoana cu care eram,ne-am despartit si am dat "singura" si persoana aia nu o mai pot gasi pe fb,si nici el pe mine,iar la prieteni comuni nu ne mai apare,am last un comentariu la un prieten comun ca sa ma ia de acolo, a zis ca nu vedesad....stie cineva despre ce e vorba? va multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| AndreeaRa a răspuns:

Singura explicatie e ca ori tu ori el te-a blocat. Spune-i sa intre aici : http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy si jos la Blocked people sa dea pe manage blocking si daca te aflii in lista sa iti dea unblock. Acelasi lucru ti-l sugerez si tie.

| iloveblackdiamond explică (pentru AndreeaRa):

Ne-am uitathappy adica cel putin la mine m-am uitathappy..si nu e trecut la blocked...uff:-

3 răspunsuri:
| alina1990 a răspuns:

Daca nu l-ai sters tu de la prieteni inseamna ca te-a sters el din lista lui de prieteni de aia nu iti mai apare in lista si nici tu in lista lui.

| Happyintotdeauna37 a răspuns:

Probabil sa iti fi dat el SPAM.