| M.T a întrebat:

Cum iti faci prieten/a sa te placa mai mult... prin indirerenta sau trebuie sa acorzi tu primul atentie (si atentia trebuie acordata de fiecare data )?

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

Comunicarea este totul intr-o relatie, fie ea de orice fel.Nu trebuie sa-l obisnuiesti cu atentie, fii putin si indiferenta, mai lasa-l si pe el ca te caute, sa -ti dea atentie.

2 răspunsuri:
| want2bMajestic a răspuns:

Regula nr 1, fi sociabila
regula nr 2, fi tot timpul cu zambetul pe buze; P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atentia trebuie intretinuta, acordata de cate ori este necesara, poti acorda tu primul daca consideri ca celalat merita, indiferenta de cele mai multe ori, nu da rezultate.