| MrsVamp a întrebat:

Cum iti faci profilul de Facebook public? In sensul ca si cei care nu sunt prieteni cu tine sa iti poata da like la poza de profil

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

La setarile de confidentialitate ale contului pui ce doresti sa fie public, daca te duci pe poza de profil de la optiuni o poti face publica.

| RareşTPUro a răspuns:

Setari > Confidentialitate, iar acolo ai tu toate optiunile in fata ochilor happy

| alyalina1798 a răspuns:

Te duci la setari si acolo scrie Urmaritori. Activezi. Asa profilul tau va fi public si o sa poti primi like uri de la oricine. Si eu am facut asta.Iti va creste nr de like uri sigur.

| Staif a răspuns (pentru alyalina1798):

Unde sunt "Urmaritorii"? Eu nu am asa ceva. Le-am verificat pe toate.
Ma confrunt si eu cu aceeasi problema, am doar "distribuie".