| YasmynaMaria a întrebat:

Cum la cunoscut Mario Galatanu pe alex velea?

Răspuns Câştigător
| vio_1716 a răspuns:

Smiley l-a remarcat pe Mario la "Romanii au talent" si a fost cooptat in HAHAHA..de acolo a fost simplu happy

| IoanaIoke a răspuns (pentru vio_1716):

Gresit! Inainte la cunoscut la un concurs la Disney Channel... unde Mario a fost concurent acolo, iar Smiley in juriu.Lui Smiley i-a placut de Mario si l-a luat la HaHaHa Production si de acolo a inceput tot

3 răspunsuri:
| YourFrinedlyNeighborhoodAtheistman a răspuns:

S-au întâlnit la un gaybar.

| Teodora11 a răspuns:

Vio nu este aşa. L-a remarcat Smiley la concursul cu Hannah Montana, l-a tot urmărit, la invitat să îi cânte, s-a cunoscut cu Alex. Smiley l-a băgat în HaHaHa Production