| valentinalina a întrebat:

Cum le cheama pe fetele de la blaxy girls? funda! pentru cine raspunde primullove struck

Răspuns Câştigător
| Roxanne_4260 a răspuns:

Rucsandra Iliescu (chitară, voce), Amalia Tircă (chitară solo), Cristina Marinescu (chitară bas), Anamaria Nanu (claviaturi) şi Gela Marinescu (baterie).

11 răspunsuri:
| Mauve a răspuns:

Blaxy Girls se compune din Rucsandra Iliescu (chitară, voce), Amalia Tircă (chitară solo), Cristina Marinescu (chitară bas), Anamaria Nanu (claviaturi) și Gela Marinescu (baterie)

| YourAngel a răspuns:

Rucsandra Iliescu (chitară, voce)
Amalia Tircă (chitară solo)
Cristina Marinescu (chitară bas)
Anamaria Nanu (claviaturi)
Gela Marinescu (baterie)

| Miinato a răspuns:

Blaxy Girls se compune din Rucsandra Iliescu (chitară, voce), Amalia Tircă (chitară solo), Cristina Marinescu (chitară bas), Anamaria Nanu (claviaturi) și Gela Marinescu (baterie).[1][2] Cele cinci au fost descoperite de producătorul muzical Costi Ioniță, cu care au mai lucrat nume importante ale lumii muzicale românești, cum ar fi Monica Anghel, Mihai Trăistariu, Nico sau Celia.[1][2]

Plzz. Fundacrying?puppy dog eyes

| Llillium a răspuns:

Rucsandra, Amalia Tircă, Cristina Marinescu, Nanu Ana-Maria şi Gela Gabriela Marinescu

| MasterKing a răspuns:

Chiar nu poti sa cauti pe google?straight face

| ZâmβέŤ a răspuns:

Buna.

* Rucsy - Chitara si voce

* Amalia - Chitara Solo

* Cristina - Chitara bas

* Ana - Clape

* Gela - Tobe

| Andreea_2874 a răspuns:

Rucsandra Iliescu (chitară, voce), Amalia Tircă (chitară solo), Cristina Marinescu (chitară bas), Anamaria Nanu (claviaturi) și Gela Marinescu (baterie) big grin.
Fundita?big grin

| Progeniturã a răspuns:

Rucsy-voce si chitara, Amalia-chitara, Cristina-bass si Gela-tobe

| DJSkillzPhiladelphia76ers a răspuns:

Rucsandra iliescu, anamaria nanu, amalia tirca, gela marinescu, cristina marinescu

| 13h13 a răspuns:

*Rucsy - Chitara si voce

* Amalia - Chitara Solo

* Cristina - Chitara bas

* Ana - Clape

* Gela - Tobe

| spinkypole a răspuns:

Rucsandra Iliescu (chitară, voce), Amalia Tircă (chitară solo), Cristina Marinescu (chitară bas), Anamaria Nanu (claviaturi) și Gela Marinescu (baterie)