| deniiissss a întrebat:

Cum ma apropii de un baiat care a fost ranit in dragoste si nu mai lasa pe nimeni sa se apropie de el. vorbim pe mess dar..nu ma lasa sa ma apropii mai mult. help mehappy funda

Răspuns Câştigător
| BiiAnca96 a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate..Convinge-l ca nu 'toate sunt la fel'. Arata-i asta. Arata-i ca ai rabdare, ca il intelegi. Incearca sa-i fi mai intai simpla cunostinta, apoi usor-usor amica, si in cele din urma prietena buna! Baftaa :*!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E si aceasta o tehnica.

| 8Biia a răspuns:

Ai rabdare.Deodata ce a fost ranit el s-a schimbat..si schimbarea asta dureaza.