| Heaven15 a întrebat:

Cum ma pot abona la un vlog? De exemplu vreau sa ma abonez la vlogul Tequila. !

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Ca sa te abonezi la un vlog trebuie sa ai cont pe YouTube iar dedesubtul videoclipului apare un buton rosu ''Abonati-va'' sau ''Subscribe''

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Apasă pe butonul Subscribe! şi gata te'ai abonat!

| Carmen100 a răspuns:

Trebuie sa ai un cont de YouTube ca sa poti sa te abonezi, sa dai like'uri, dislike'uri, sa postezi videoclipuri sau sa comentezi. Dupa ce iti faci mergi la canalul respectiv si ii dai Subscribe sau Abonati-va.Altfel nu poti happy

| Heaven15 explică (pentru Carmen100):

Daca imi fac cont trebuie sa platesc pentru el?

| Carmen100 a răspuns (pentru Heaven15):

Sigur ca nu, este gratis happy

| SilverF8ith a răspuns:

Daca corect inteleg si vorbesti despre un vlog pe youtube si ai cont pentru youtube sub video de obicei se afla un buton numit "abonati-va". Bafta