| Daria_8723 a întrebat:

Cum ma pot imbata mai repede?

Răspuns Câştigător
| federerdinamo a răspuns:

Baga tot felul de bauturi in tinelaughing serios chiar functioneaza s-au imbatat astia de la mine din cls (suntem cls a 8) daca vrei sa te ia si ametelile baga tutun multsmug

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Bea ca un nesimtit... dar oare ce este asa de greu, sa te imbeti?
Se pare, ca esti un capitan de cursa lunga, nici romul nu te doboara!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai sa iesi de pe TPU mai repede, sa inchizi calculatorul sa iei un alcool si sa bei pana nu mai poti sau pana simti ca nu mai poti sa mai stai in picioare.

| ceco a răspuns:

Nu manca inainte si amesteca bauturilelaughing

| Denisa a răspuns:

Eu stiu ca te imbeti mult mai repede daca nu prea mananci in ziua respectiva, iar daca vrei sa te imbeti iti sugerez vodka.

| SelluMarrie a răspuns:

Ori bei incontinuu ori dai shot-uri happy

| Maiabsolutcavodka a răspuns:

Bea bere cu paiul rolling on the floor). Functioneaza 100%