| anonim_4396 a întrebat:

Cum o cheama pe matusa lui miley cyrus?

39 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

laughing da ce nu sti? laughing ii miley ma cumm sa nu sti cum o cheama pe matusa ei laughing cum sa nu sti cv atat de important. vai vai koptii koptii laughingrolling on the floor

winking kiss

| xibalba a răspuns:

Ce urmeaza? Sa facem arborele genealogic al tipei asteia?

| Pho3nix a răspuns:

Dar cum o cheama pe mama lui Bula?

| daniDeeDee a răspuns:

Tanţa

| Klara a răspuns:

Dar cum o cheama pe stra stra stra bunica bunicii lu' Hanna Banana? straight face

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Cui ii pasa?laughingsincer...thinking

| Bishop a răspuns:

Dar pe sora verisoarei matusei surorii mamei tatalui lui Miley oare cum o cheama? thinking

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Matusa Miley laughing))

| JoJo a răspuns:

Marghioala Afrosina Marioara Cyrus!

| mariutza a răspuns:

Leana

| cheloo74 a răspuns:

Matusa Tamara.

| miha<3 a răspuns:

De asta nu pot eu sa dorm noaptea de cum o cheama pe matusa aleia!

| NoName0011 a răspuns:

Exista un singur lucru de facutlaughing.intreab-o pe miley.

| AndreeaSorina2000 a răspuns:

O intrebare mai proasta nu puteai sa pui?

| aldeaadinamaria a răspuns:

Hai sa ii facem arborele genealogic acum incep eu
miley=proasta
matusa=nu ma intereseaza
intelegi
?
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hannah Montana.
Dar pe bunicul surorii verisorului lui Miley?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Booghieauntbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cu ce va incapzeste pe voi cum o cheama pe matusa lui miley cirus? app... oare pe cine intereseaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dolly

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am gasit un program cu date despre familia lui Miley Cyrus si scria matusa lui Miley se numeste Dolly. Sper ca te-am ajutat cu ceva si inca un raspuns daca te intereseaza pe tatal lui Miley il cheama Robbie Ray.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am gasit un program cu date despre familia lui Miley Cyrus si scria matusa lui Miley se numeste Dolly. Sper ca team ajutat cu ceva si inca un raspuns daca te intereseaza pe tatal lui Miley il cheama Robbie Ray.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vazut intr-un program al lui Miley ca scria ca matusa lui Miley Cyrus se numeste Dolly, sper ca te-am ajutat. Si iti mai dau un raspuns tatal lui Miley se numeste Robbie Ray.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Martha

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O cheama mytley chrus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca voi sunteti e trebuie voastra miley e o tipa frumoasa si merita sa aiba fanii astia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Matusa dolly

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dolly

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dolly

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hanah

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dilly